IDDA

TJK at yarışı

kullanıcı(124) : şifre :   Üye Ol  Kayıp Şifre

 

HABERLER

Fabio Capellodan Cristiano Ronaldo ve Manchester United iddiasıFabio Capellodan Cristiano Ronaldo ve Manchester United iddiası
Tarih : 02.06.2018 11:14  - Benzer Haberleri Göster

İtalyan teknik direktör Fabio Capello, Real Madrid'in Portekizli süperstarı Cristiano Ronaldo hakkında bomba bir iddia ortaya attı.

İspanya'da hakkında açılan vergi kaçırma davası nedeniyle zor günler geçiren Cristiano Ronaldo'yla ilgili gündem yaratacak bir iddia ortaya atıldı.

Çin Süper Ligi ekiplerinden Jiangsu Suning'le geçtiğimiz mart ayında yollarını ayıran İtalyan teknik adam Fabio Capello, Real Madrid'in Portekizli süperstarı hakkında çok konuşulacak bir yorum yaptı.

Sky İtalya'ya konuşan dünyaca ünlü menajer, Ronaldo'nun geleceğiyle ilgili olarak "Ronaldo'nun Manchester United'a geri dönerek yeniden Jose Mourinho'yla çalışmak istediğini düşünüyorum." şeklinde konuştu. Capello'nun bu sözleri, özellikle İngiliz basınında büyük yankı uyandırırken yıldız futbolcunun eski kulübü olan United'a geri dönme ihtimalini bir kez daha gündeme getirdi.

kaynak:mynetspor


YORUMLAR

TJK HABERLER IDDAA HABERLERİ
TJK HABERLER IDDAA HABERLER


Copright (c) 2012

Hangisi yener? Gerçek istatistiklerle at yarışı ve idda tahmini
 IDDA,TJK,ALTILI GANYAN,KOŞU ŞARTLARI,TJK WEBTV,HAFTALIK BÜLTEN,ALTILI SONUÇLARI,IDDA TJK HABERLERI,HAFTANIN MAÇLARI,TARAFTAR ANKETİ,MAÇ ORANLARI,MAÇ SONUÇLARI,SPOR HABERLERİ,IDDA HABERLERİ,GÜNLÜK ALTILI,GÜNLÜK MAÇ YORUMLARI,BAHİS ORANLARI,IDDAASOHBET, TJKFORUM,ALTILIFORUM,IDDAAFORUM,IDDAA CHAT,ALTILI GANYANCHAT,SPORTOTO,JOKEYLER,ATLAR,HANGISI YENER,CANLI MAÇ İZLE,CANLI MAÇ YAYINI

Batak Oyna Okey Oyna KameralıChat Ödev sitesi

İletişim