IDDA

TJK at yarışı

kullanıcı(124) : şifre :   Üye Ol  Kayıp Şifre

 

HABERLER

GS-BJK DERBİSİ ÖNCESİ İÇİN  FLAŞ KARARGS-BJK DERBİSİ ÖNCESİ İÇİN FLAŞ KARAR
Tarih : 26.04.2018 12:19  - Benzer Haberleri Göster

Galatasaray’da bir derbi klasiği daha gerçekleşiyor.

Kadıköy’deki Fenebahçe derbisi öncesinde son antrenmanını 28 bin taraftarının önünde Türk Telekom Stadı’nda yapan Cim-Bom’da, Beşiktaş maçı için de benzer bir uygulamaya gidilecek.

Teknik Direktör Fatih Terim sezonun final maçı olarak gösterilen 90 dakika öncesinde taraftara yine idmanı açacak. Galatasaray’da böylece motivasyon en üst seviyeye çıkarılacak. Ancak bu kez antrenman Beşiktaş maçının Türk Telekom Stadı’nda oynanacak olması nedeniyle stat yerine tesislerde yapılacak. İdmanı izleyebilecek seyirci sayısı da bu yüzden sınırlı olacak.

Sarı-kırmızılılar bu coşku seli altında Beşiktaş derbisine hazırlanacak. Taraftarı açık antrenmanın Cuma veya maçtan önceki son çalışma olması bekleniyor.

(MİLLİYET)


YORUMLAR

TJK HABERLER IDDAA HABERLERİ
TJK HABERLER IDDAA HABERLER


Copright (c) 2012

Hangisi yener? Gerçek istatistiklerle at yarışı ve idda tahmini
 IDDA,TJK,ALTILI GANYAN,KOŞU ŞARTLARI,TJK WEBTV,HAFTALIK BÜLTEN,ALTILI SONUÇLARI,IDDA TJK HABERLERI,HAFTANIN MAÇLARI,TARAFTAR ANKETİ,MAÇ ORANLARI,MAÇ SONUÇLARI,SPOR HABERLERİ,IDDA HABERLERİ,GÜNLÜK ALTILI,GÜNLÜK MAÇ YORUMLARI,BAHİS ORANLARI,IDDAASOHBET, TJKFORUM,ALTILIFORUM,IDDAAFORUM,IDDAA CHAT,ALTILI GANYANCHAT,SPORTOTO,JOKEYLER,ATLAR,HANGISI YENER,CANLI MAÇ İZLE,CANLI MAÇ YAYINI

Batak Oyna Okey Oyna KameralıChat Ödev sitesi

İletişim