IDDA

TJK at yarışı

kullanıcı(124) : şifre :   Üye Ol  Kayıp Şifre

 

HABERLER

GELİBOLU GERİ DÖNDÜGELİBOLU GERİ DÖNDÜ
Tarih : 18.05.2014 06:14  - Benzer Haberleri Göster
Plevne Koşusu’nu GELİBOLU kazandı
 
16 Mayıs Cuma akşamı İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda koşulan ve son metreleri nefes kesen bir birincilik mücadelesine sahne olan Plevne Koşusu’nu (Açık – G2) Cüneyt Çalıcıoğlu’nun GELİBOLU (Odinhan – Altıngül / Tolga) isimli safkanı, jokeyi Selim Kaya ile kazandı.
Kum (sentetik) pistte 2000 metre mesafe üzerinden gerçekleştirilen koşuya 4 ve yukarı yaşlı 8 safkan Arap atı katıldı. Birincilik ikramiyesi 170.000 TL olan koşuda ikinciliği UÇANOĞLU (Yalaz-Uçanyüz/Nevzatbey) elde ederken,BABA MEVLÜT (Caş-Tigress Lass/Wiking) üçüncü, BULUT REİS (Bilgin-Karainci.24/Albatur) de dördüncü oldu.
Kazanan GELİBOLU için koşunun bitiriş derecesi 2.19.06 olurken, koşuda farklar ½ Boy-3 Boy-3 Boy şeklinde oluştu.
9 yaşındaki al erkek safkan GELİBOLU, başarılarına bir yenisini daha ekleyerek kariyerinin 70. startında 20. birinciliğini elde etti. Daha önce 2011 yılında Plevne Koşusu’nu  kazanan safkan, bu yıl son olarak 24 Ocak günü İzmir Şirinyer Hipodromu’nda katıldığı Kordon Koşusu’nu (Açık – G3) jokeyHalis Karataş idaresinde kazanma başarısı göstermişti.


YORUMLAR

TJK HABERLER IDDAA HABERLERİ
TJK HABERLER IDDAA HABERLER


Copright (c) 2012

Hangisi yener? Gerçek istatistiklerle at yarışı ve idda tahmini
 IDDA,TJK,ALTILI GANYAN,KOŞU ŞARTLARI,TJK WEBTV,HAFTALIK BÜLTEN,ALTILI SONUÇLARI,IDDA TJK HABERLERI,HAFTANIN MAÇLARI,TARAFTAR ANKETİ,MAÇ ORANLARI,MAÇ SONUÇLARI,SPOR HABERLERİ,IDDA HABERLERİ,GÜNLÜK ALTILI,GÜNLÜK MAÇ YORUMLARI,BAHİS ORANLARI,IDDAASOHBET, TJKFORUM,ALTILIFORUM,IDDAAFORUM,IDDAA CHAT,ALTILI GANYANCHAT,SPORTOTO,JOKEYLER,ATLAR,HANGISI YENER,CANLI MAÇ İZLE,CANLI MAÇ YAYINI

Batak Oyna Okey Oyna KameralıChat Ödev sitesi

İletişim