IDDA

TJK at yarışı

kullanıcı(124) : şifre :   Üye Ol  Kayıp Şifre

 

HABERLER

ADANA BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU GALİBİ EMPIRE CITY OLDU ADANA BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU GALİBİ EMPIRE CITY OLDU
Tarih : 10.02.2015 03:28  - Benzer Haberleri Göster

Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı Koşusu'nu  EMPIRE CITY Kazandı

8 Şubat Pazar akşamı Adana Yeşiloba Hipodromu, safkan İngiliz atları için kış yarış sezonunun önemli mücadelelerinden biri olan Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı Koşusu’na (Açık - A3) ev sahipliği yaptı. Koşuyu bu yıl  Atilla Seriner’in  EMPIRE CITY (Always A Classic -  Halling Charge /  Halling) isimli safkanı, jokeyi  Ömer Kaya idaresinde beyaz bayrak ayna yaparak kazandı.

5 yaşındaki EMPIRE CITY, Adana Büyükşehir Başkanlığı Koşusu’nda elde ettiği galibiyetle birlikte başarılarına bir yenisini daha ekleyerek kariyerinin 51. startında üst üste 5., toplamda ise 14. birinciliğini elde etti.

Kum pistte 2100 metre mesafe üzerinden gerçekleştirilen koşuda 4 ve yukarı yaşlı 8 safkan İngiliz atı birincilik mücadelesi verdi. Birincilik ikramiyesi 106.000 TL olan koşuda ikinciliği HOT CHOCOLATE (Victory Gallop-Undercover Soldier/Lost Soldier) elde ederken, CASH AKÇE (Divine Light-Royal Welcome/Royal Academy) üçüncü, KING DROK (West By West-Ms Hero/Sea Hero) da dördüncü oldu. Kazanan EMPIRE CITY için koşunun bitiriş derecesi 2.16.21 olurken, farklar 1.5 Boy-1.5 Boy-1.5 Boy şeklinde oluştu.

 Koşuyu kazanan atın sahibi Atilla Seriner’e kupayı Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü verdi. Belediye Başkanı Sözlü, Türkiye Jokey Kulübü Başkanı Serdal Adalı’ya teşekkürlerini iletirken, koşuyu kazanan atın jokeyi Ömer Kaya’ya da günün anısına altın hediye etti.

Kupa töreni öncesinde Türkiye Jokey Kulübü Başkanı Serdal Adalı, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye, at sahibi belgesini verdi. 

Şeref tribününde gerçekleştirilen kupa törenine, Türkiye Jokey Kulübü Başkanı Serdal Adalı, Yüksek Komiserler Kurulu Üyesi ve Türkiye Jokey Kulübü eski Başkanları'ndan Behçet Homurlu ile Türkiye Jokey Kulübü Asli Üyesi Mehmet Milli ve davetliler de katıldı.

KAYNAK:TJK


YORUMLAR

TJK HABERLER IDDAA HABERLERİ
TJK HABERLER IDDAA HABERLER


Copright (c) 2012

Hangisi yener? Gerçek istatistiklerle at yarışı ve idda tahmini
 IDDA,TJK,ALTILI GANYAN,KOŞU ŞARTLARI,TJK WEBTV,HAFTALIK BÜLTEN,ALTILI SONUÇLARI,IDDA TJK HABERLERI,HAFTANIN MAÇLARI,TARAFTAR ANKETİ,MAÇ ORANLARI,MAÇ SONUÇLARI,SPOR HABERLERİ,IDDA HABERLERİ,GÜNLÜK ALTILI,GÜNLÜK MAÇ YORUMLARI,BAHİS ORANLARI,IDDAASOHBET, TJKFORUM,ALTILIFORUM,IDDAAFORUM,IDDAA CHAT,ALTILI GANYANCHAT,SPORTOTO,JOKEYLER,ATLAR,HANGISI YENER,CANLI MAÇ İZLE,CANLI MAÇ YAYINI

Batak Oyna Okey Oyna KameralıChat Ödev sitesi

İletişim