IDDA

TJK at yarışı

kullanıcı(124) : şifre :   Üye Ol  Kayıp Şifre

 

HABERLER

PAN AMORE NİN MUHTEŞEM DÖNÜŞÜPAN AMORE NİN MUHTEŞEM DÖNÜŞÜ
Tarih : 15.02.2014 09:19  - Benzer Haberleri Göster
Ferit Tanaçan Koşusu'nu  PAN AMORE kazandı
12 Şubat 2014 Çarşamba günü İstanbul Veliefendi Hipodromu’ndadüzenlenen Ferit Tanaçan Koşusu'nu (KV 7) Cemil Akgül'ün PAN AMORE(Unaccounted For - İlitya / Fantastic Fellow) isimli safkanı, jokeyi Özcan Yıldırım ile 2200 metre kum (sentetik) pistte 2.18.29’luk derece yaptı.
Dört ve daha yukarı yaşlı 10 safkan İngiliz atının start aldığı koşuda, MAVİ KUMSAL (Bin Ajwaad-Mavi Sema/Sun Music) ikinci, KING RIVER (Red Bishop-Wanganul River/Unfuwain) üçüncü, LEAVE ME ALONE (Halling-Golden Country/Sadler'S Wells) de dördüncü oldu. Birincilik ikramiyesi 46.500 TL olan koşunun farkları 1,5 Boy - 1/2 Boy - 3 Boy şeklinde gerçekleşti.
PAN AMORE 32. startında 4. birinciliğine ulaştı. 4 yaşındaki safkan  son olarak 21 Temmuz 2013 Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda 2100 metre çim pistte düzenlenen Özdemir Atman Koşusu'nu (Açık - G3 / TR / D) kazanmıştı.
                          
FERİT TANAÇAN
(1928-1978)
Ferit Tanaçan, 1928 yılında Üsküdar’da doğdu. 1962 yılında Türkiye Jokey Kulübü Asli Üyesi seçildi. Bir taraftan atçı, yetiştirici olarak ve diğer diğer taraftan da Türkiye Jokey Kulübü Genel Sekreterliği sırasında yarışçılığımıza önemli katkıları bulunan Tanaçan 1978 yılında vefat etmiştir.
Ferit Tanaçan’ı anısına düzenlenen bu koşu vesilesi ile bir kez daha saygı ve rahmetle anıyoruz.


YORUMLAR

TJK HABERLER IDDAA HABERLERİ
TJK HABERLER IDDAA HABERLER


Copright (c) 2012

Hangisi yener? Gerçek istatistiklerle at yarışı ve idda tahmini
 IDDA,TJK,ALTILI GANYAN,KOŞU ŞARTLARI,TJK WEBTV,HAFTALIK BÜLTEN,ALTILI SONUÇLARI,IDDA TJK HABERLERI,HAFTANIN MAÇLARI,TARAFTAR ANKETİ,MAÇ ORANLARI,MAÇ SONUÇLARI,SPOR HABERLERİ,IDDA HABERLERİ,GÜNLÜK ALTILI,GÜNLÜK MAÇ YORUMLARI,BAHİS ORANLARI,IDDAASOHBET, TJKFORUM,ALTILIFORUM,IDDAAFORUM,IDDAA CHAT,ALTILI GANYANCHAT,SPORTOTO,JOKEYLER,ATLAR,HANGISI YENER,CANLI MAÇ İZLE,CANLI MAÇ YAYINI

Batak Oyna Okey Oyna KameralıChat Ödev sitesi

İletişim