IDDA

TJK at yarışı

kullanıcı(124) : şifre :   Üye Ol  Kayıp Şifre

 

HABERLER

İZMİR ŞİRİNYER HİPODROMUNDA BÜYÜK KAZAİZMİR ŞİRİNYER HİPODROMUNDA BÜYÜK KAZA
Tarih : 25.04.2014 11:57  - Benzer Haberleri Göster

İzmir’de büyük kaza

Dün akşam İzmir'de altılı ganyanın 5. ayağı olan 6. koşuda meydana gelen kaza büyük bir trajediye sahne oldu. Yarışın son 800'ü geçildikten sonra arkada mücadele eden 5 safkan birbirine çarparak yıkıldı.

Yıkılan atlardan ayağı kırılan Raptor Force uyutuldu. Jokeylerden Ahmet Oluk ile Halil Kalınyılmaz yara almazken, Aytek Dülger'in sol bacağında hafif yaralanma, Fatih Vurucu'nun da kaburgalarında zedelenme meydana geldi.

Kazada en büyük yaralanmayı ise Türkiye'nin en deneyimli jokeylerinden Sadettin Boyraz yaşadı. Belinde, omzunda ve kaburgalarında zedelenme oluşan ve MR'ı çekilen Boyraz, geceyi müşahede amaçlı hastanede geçirdi.
KAYNAKLAR: MYNETSPOR VE TJK.ORGYORUMLAR

TJK HABERLER IDDAA HABERLERİ
TJK HABERLER IDDAA HABERLER


Copright (c) 2012

Hangisi yener? Gerçek istatistiklerle at yarışı ve idda tahmini
 IDDA,TJK,ALTILI GANYAN,KOŞU ŞARTLARI,TJK WEBTV,HAFTALIK BÜLTEN,ALTILI SONUÇLARI,IDDA TJK HABERLERI,HAFTANIN MAÇLARI,TARAFTAR ANKETİ,MAÇ ORANLARI,MAÇ SONUÇLARI,SPOR HABERLERİ,IDDA HABERLERİ,GÜNLÜK ALTILI,GÜNLÜK MAÇ YORUMLARI,BAHİS ORANLARI,IDDAASOHBET, TJKFORUM,ALTILIFORUM,IDDAAFORUM,IDDAA CHAT,ALTILI GANYANCHAT,SPORTOTO,JOKEYLER,ATLAR,HANGISI YENER,CANLI MAÇ İZLE,CANLI MAÇ YAYINI

Batak Oyna Okey Oyna KameralıChat Ödev sitesi

İletişim