IDDA

TJK at yarışı

kullanıcı(124) : şifre :   Üye Ol  Kayıp Şifre

 

HABERLER

Güzel İzmir Koşusu’nda kazanan ES ES RUNNER olduGüzel İzmir Koşusu’nda kazanan ES ES RUNNER oldu
Tarih : 10.01.2015 12:09  - Benzer Haberleri Göster

8 Ocak Perşembe günü İzmir Şirinyer Hipodromu’nda gerçekleştirilen Güzel İzmir Koşusu’nu (Açık - A2) Baran D. Cemiloğlu'nun ES ES RUNNER(Cuvee - Orindinki / Mountain Cat) isimli atı, jokeyi Halis Karataş ile kazandı.

 

Koşunun videosu için tıklayınız...

 

Kum pistte 1600 metre mesafe üzerinden gerçekleştirilen ve seyir zevki yüksek bir mücadeleye sahne olan koşuya, 4 ve daha yukarı yaşlı 6 İngiliz atı katıldı. Birincilik ikramiyesi 130.000 TL olan koşuda, KULOĞLU (Okawango - Serap Gelin / Mountain Cat)  ikinci olurken, sonlardaki atakları ile RÜZGAR ETO(Perfect Storm - Wait For Spring / Seeking The Gold) üçüncü, MADIBA(Astronomer Royal - Really Darlene / Sky Mesa) da dördüncü oldu.

 

 

Kazanan ES ES RUNNER için koşunun bitiriş derecesi 1.40.71 olurken, koşuda farklar  4 Boy - Boyun - Uzak şeklinde oluştu.

 

Üst üste 2., toplamda ise 7. birinciliğine ulaşan Cuvee temsilcisi, 2013 yılında 75. Yıl Ankara Hipodromu'nda kazandığı Kraliçe II. Elizabeth Koşusu'nun (G2)ardından, kariyerinin en önemli bir diğer başarısına Güzel İzmir Koşusu'nu (A2)kazanarak ulaştı.


YORUMLAR

TJK HABERLER IDDAA HABERLERİ
TJK HABERLER IDDAA HABERLER


Copright (c) 2012

Hangisi yener? Gerçek istatistiklerle at yarışı ve idda tahmini
 IDDA,TJK,ALTILI GANYAN,KOŞU ŞARTLARI,TJK WEBTV,HAFTALIK BÜLTEN,ALTILI SONUÇLARI,IDDA TJK HABERLERI,HAFTANIN MAÇLARI,TARAFTAR ANKETİ,MAÇ ORANLARI,MAÇ SONUÇLARI,SPOR HABERLERİ,IDDA HABERLERİ,GÜNLÜK ALTILI,GÜNLÜK MAÇ YORUMLARI,BAHİS ORANLARI,IDDAASOHBET, TJKFORUM,ALTILIFORUM,IDDAAFORUM,IDDAA CHAT,ALTILI GANYANCHAT,SPORTOTO,JOKEYLER,ATLAR,HANGISI YENER,CANLI MAÇ İZLE,CANLI MAÇ YAYINI

Batak Oyna Okey Oyna KameralıChat Ödev sitesi

İletişim