IDDA

TJK at yarışı

kullanıcı(124) : şifre :   Üye Ol  Kayıp Şifre

 

HABERLER

İtalya Serie Ada Parma küme düşürüldüİtalya Serie Ada Parma küme düşürüldü
Tarih : 22.02.2015 12:55  - Benzer Haberleri Göster

İtalya Serie A ekiplerinden Parma borçları nedeniyle küme düşürüldü.

İtalya Serie A'da sezona ekonomik sorunlar nedeniyle sıkıntılı başlayan Parma borçlarını ödeyemediği için küme düşürüldü. Sezon başında birçok oyuncusuyla yollarını ayıran ancak sezon içerisinde eldeki futbolcularına, kulüp personeline ödemelerini yapamayan sarı-lacivertli ekip için sonunda beklenen kötü son gerçekleşti. 
Geçmişi hem lig hem Avrupa'da başarılarla dolu olan Parma borçlarını ödeyemediği gibi çıkan son haberlerde de kulübün kasasında sadece 40 bin Euro kaldığı, personele bile ödeme yapamadığı açıklanmıştı. 

Parma'nın düşürülmesiyle İtalya Serie A'da kalan maçlarda Parma ile oynayacak ekipler 3-0 hükmen galip gelmiş sayılacak. 

Öte yandan kulübü geçtiğimiz günlerde satın alan Manenti'nin kayıplara karışması da akıllarda soru işareti bıraktı. Başkan Manenti'nin 19 Şubat'ta tüm banka hesaplarını boşalttığı iddia ediliyor.
KAYNAK.MYNET


YORUMLAR

TJK HABERLER IDDAA HABERLERİ
TJK HABERLER IDDAA HABERLER


Copright (c) 2012

Hangisi yener? Gerçek istatistiklerle at yarışı ve idda tahmini
 IDDA,TJK,ALTILI GANYAN,KOŞU ŞARTLARI,TJK WEBTV,HAFTALIK BÜLTEN,ALTILI SONUÇLARI,IDDA TJK HABERLERI,HAFTANIN MAÇLARI,TARAFTAR ANKETİ,MAÇ ORANLARI,MAÇ SONUÇLARI,SPOR HABERLERİ,IDDA HABERLERİ,GÜNLÜK ALTILI,GÜNLÜK MAÇ YORUMLARI,BAHİS ORANLARI,IDDAASOHBET, TJKFORUM,ALTILIFORUM,IDDAAFORUM,IDDAA CHAT,ALTILI GANYANCHAT,SPORTOTO,JOKEYLER,ATLAR,HANGISI YENER,CANLI MAÇ İZLE,CANLI MAÇ YAYINI

Batak Oyna Okey Oyna KameralıChat Ödev sitesi

İletişim