IDDA

TJK at yarışı

kullanıcı(124) : şifre :   Üye Ol  Kayıp Şifre

 

HABERLER

ONUN ADI BUSINESS KIDONUN ADI BUSINESS KID
Tarih : 15.02.2014 09:10  - Benzer Haberleri Göster
 Şanlıurfa Türk Hava Kurumu Koşusu'nu  BUSINESS KID kazandı
10 Şubat Pazartesi günü Şanlıurfa Hipodromu'nda düzenlenen Şanlıurfa Türk Hava Kurumu Koşusu'nu (KV 7) Mustafa Kaya'nın BUSINESS KID(Sri Pekan - Mystery Quest / Rainbow Quest) isimli safkanı, jokey Ömer Kaya ile 1400 metre kum pistte 1.27.03’lük derece yaparak kazandı.
Dört ve daha yukarı yaşlı 13 safkan İngiliz atının katıldığı koşuda,KANDEMİRKIR (Elixir-Guns'N Roses/Uğurtay) ikinci, BABAESKİ(Karabeyhan-Gür Eylül/River Special) üçüncü, THUNDER CLOUD (Jeremy-Bribiscuit/Machiavellian) da dördüncü oldu. Birincilik ikramiyesi 34.000 TL olan koşunun farkları Boyun - 2,5 Boy - Uzak şeklinde gerçekleşti.

 Geçen senede bu koşuyu kazanma başarısı gösteren BUSINESS KID, 30. startında 8. birinciliğini elde etmiş oldu. Safkan son olarak 6 Ocak Pazartesi günü aynı hipodrom ve pistte 1700 metre mesafede düzenlenen Şartlı 4 Koşusu'nu kazanmıştı. 

 Koşuyu kazanan atın sahibi adına Abdulvahap Toprak'a kupasını THK Genel Başkanlığı Teftiş Kurulu Başkanı Mustafa Gökçe verdi.

 Kupa törenine Türkiye Jokey Kulübü Asli Üyesi Cihat Gürüz ile Şanlıurfa Hipodrom Müdürü Mehmet Kazoğlu da katıldılar.


YORUMLAR

TJK HABERLER IDDAA HABERLERİ
TJK HABERLER IDDAA HABERLER


Copright (c) 2012

Hangisi yener? Gerçek istatistiklerle at yarışı ve idda tahmini
 IDDA,TJK,ALTILI GANYAN,KOŞU ŞARTLARI,TJK WEBTV,HAFTALIK BÜLTEN,ALTILI SONUÇLARI,IDDA TJK HABERLERI,HAFTANIN MAÇLARI,TARAFTAR ANKETİ,MAÇ ORANLARI,MAÇ SONUÇLARI,SPOR HABERLERİ,IDDA HABERLERİ,GÜNLÜK ALTILI,GÜNLÜK MAÇ YORUMLARI,BAHİS ORANLARI,IDDAASOHBET, TJKFORUM,ALTILIFORUM,IDDAAFORUM,IDDAA CHAT,ALTILI GANYANCHAT,SPORTOTO,JOKEYLER,ATLAR,HANGISI YENER,CANLI MAÇ İZLE,CANLI MAÇ YAYINI

Batak Oyna Okey Oyna KameralıChat Ödev sitesi

İletişim