IDDA

TJK at yarışı

kullanıcı(124) : şifre :   Üye Ol  Kayıp Şifre

 

HABERLER

GELİBOLU FARKINI FARK ETTİRDİGELİBOLU FARKINI FARK ETTİRDİ
Tarih : 11.12.2013 09:41  - Benzer Haberleri Göster
Kanije Koşusu’nu GELİBOLU kazandı
 
8 Aralık Pazar günü Ege’nin incisi İzmir Şirinyer Hipodromu 2013 yılı Kanije Koşusu’na (Açık – G3) ev sahipliği yaptı. Koşuyu bu yıl Cüneyt Çalıcıoğlu’nun sahibi olduğu GELİBOLU (Odinhan – Altıngül / Tolga) jokeyi Halis Karataş ile kazanmayı başardı.
Kum pistte 1600 metre mesafe üzerinden gerçekleştirilen koşuya dört ve yukarı yaşlı 17 Arap atı katıldı. Birincilik ikramiyesi 92.500 TL olan koşuda ikinciliği SONALP (Hürbatur-Rode.13/Serhanbey) elde ederken, KADERŞAH (Saruhanağa-Kaderim/Umutbey) üçüncü, DAĞAŞAN (Balıkhan-Kutlu Kız/Yıldızoğlu) da dördüncü oldu.
Kazanan GELİBOLU için koşunun bitiriş derecesi 1.52.62 olurken, koşuda farklar ½ Boy-1/2 Boy-1.5 Boy şeklinde gerçekleşti.
8 yaşındaki al erkek safkan GELİBOLU, başarılarına bir yenisini daha ekleyerek kariyerinin 64. startında 18. birinciliğini elde etti. Daha önce 5 kez Grup 1 koşu kazanma başarısı gösteren safkan, son olarak 27 Ekim 2012 tarihinde 75. Yıl Ankara Hipodromu’nda katıldığı çim pistte 1600 metre mesafeli Cumhuriyet Koşusu’nu (Açık – G1) jokeyi Ahmet Çelik idaresinde kazanma başarısı göstermişti.


YORUMLAR

TJK HABERLER IDDAA HABERLERİ
TJK HABERLER IDDAA HABERLER


Copright (c) 2012

Hangisi yener? Gerçek istatistiklerle at yarışı ve idda tahmini
 IDDA,TJK,ALTILI GANYAN,KOŞU ŞARTLARI,TJK WEBTV,HAFTALIK BÜLTEN,ALTILI SONUÇLARI,IDDA TJK HABERLERI,HAFTANIN MAÇLARI,TARAFTAR ANKETİ,MAÇ ORANLARI,MAÇ SONUÇLARI,SPOR HABERLERİ,IDDA HABERLERİ,GÜNLÜK ALTILI,GÜNLÜK MAÇ YORUMLARI,BAHİS ORANLARI,IDDAASOHBET, TJKFORUM,ALTILIFORUM,IDDAAFORUM,IDDAA CHAT,ALTILI GANYANCHAT,SPORTOTO,JOKEYLER,ATLAR,HANGISI YENER,CANLI MAÇ İZLE,CANLI MAÇ YAYINI

Batak Oyna Okey Oyna KameralıChat Ödev sitesi

İletişim